soczewki akcentujące

Soczewki Acuvue Define w służbie mody – soczewki akcentujące

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Pewnie dlatego do wyglądu oczu przywiązuje się tak wielką uwagę. Teraz także osoby, noszące soczewki kontaktowe, mogą dodatkowo zadbać o piękne, wyraziste spojrzenie.

Soczewki Acuvue Define podkreślają piękno oczu

Stosowanie zwykłych soczewek jednodniowych to rozwiązanie wygodne, ale aby w jakiś sposób uatrakcyjnić swoje spojrzenie i nadać mu wyrazu, trzeba było dotąd stosować soczewki kolorowe, co nie zawsze wyglądało naturalnie. Naturalny wygląd jest natomiast jednym z największych trendów w modzie – nawet współczesny makijaż ma wyglądać tak, jakby go nie było! Soczewki Acuvue Define pozwalają podkreślić naturalne piękno oczu. Zostały zaprojektowane tak, by – za pomocą wyraźnego obrysu pierścienia rąbkowego – wzmocnić kontrast pomiędzy tęczówką i twardówką. Efekt jest taki, że oczy wyglądają młodo, świeżo i wyraziście.

Dwa rodzaje soczewek akcentujących

Te rewolucyjne soczewki akcentujące dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza z nich – Natural Shimmer – zapewnia głębię i wyrazistość spojrzenia, a jednocześnie dodaje intensywności naturalnej barwie tęczówki. Drugi model – Natural Sparkle – dodaje blasku, wykorzystując efekt rozświetlenia. Dzięki stosowaniu tych soczewek, oczy nadadzą nam młodzieńczy, promienny wygląd nawet wtedy, gdy jesteśmy zmęczeni.

Wszystko, co najlepsze w soczewkach

Dodatkowe funkcje soczewek, mające na celu poprawę wizualną, nie wpłynęły na jakość produktu. Soczewki jednodniowe Acuvue Define wciąż są wygodnymi w użyciu, dającymi komfort noszenia soczewkami świetnej jakości i w przystępnej cenie.
Od niedawna soczewki Acuvue Define są dostępne również w polskich sklepach z soczewkami kontaktowymi. Jednym z nich jest sklep Szkla.com z ofertą akcentujących soczewek jednodniowych, dostępnych w opakowaniach po 30 i 90 sztuk:

Przeczytaj także:


Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Zostaw komentarz