Partnerzy – serwisy o tematyce medycznej

Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych przez nas serwisów o tematyce medycznej. Treści w nich tworzone są opracowywane bądź konsultowane przez osoby o wykształceniu medycznym:


Portal Kliknij w Zdrowie

Kliknij w Zdrowie to portal o sztuce wyborów. Jak żyć w zdrowiu, pięknie ciała i umysłu. Strona jest dla wszystkich tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i urodę. Mnóstwo porad, nowinek i wiadomości niezbędnych aby być młodym i zdrowym bez względu na wiek.

Znajdziesz tutaj przepisy na:

  • naturalne przepisy walki z chorobami,
  • piękną skórę, cerę i włosy,
  • bycie szczęśliwym.

Kliknij w Zdrowie to również portal przyjazny młodym matkom, alergikom oraz tym którym dbanie o środowisko i ekologie nie jest obce. To również miejsce gdzie znajdziesz pyszne i zdrowe potrawy i koktajle.

Zapraszamy do Kliknij w Zdrowie


portal o wzroku - logo

Wzrok to jeden z najważniejszych ludzkich zmysłów, a jego prawidłowe funkcjonowanie jest bardzo intrygujące. Na łamach portalu Wzrok.org wyjaśnimy wszelkie aspekty dotyczące budowy narządu wzroku. Prezentujemy opisy najważniejszych chorób oczu, ich dysfunkcji, a także wad wzroku wraz z metodami ich korekcji (soczewki kontaktowe, okulary, korekcja laserowa i wiele więcej). To wszystko zwieńczone wieloma poradami i ciekawostkami o oczach.

Zapraszamy do Wzrok.org


zdrowe słodycze logo

Czy słodycze mogą być zdrowe? Bez wątpienia tak. Musimy tylko unikać tych szkodliwych dla naszego zdrowia substancji, a zastępować je zdrowymi odpowiednikami. A wszystko to w kompleksowo przygotowanych artykułach, bazujących na rzetelnych informacjach. W przepisach na zdrowe wersje słodyczy unikamy lub redukujemy do minimum szkodliwe substancje, bazując na zdrowych dostarczycielach słodyczy.

Zapraszamy do Zdrowe-slodycze.pl

Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Share this

Redakcja